o Nas

Zajmujemy się tym, co naprawdę lubimy …

Więc…

… Jeśli poszukujesz profesjonalnych wykonawców kompleksowego remontu Twojego domu, mieszkania lub pomieszczeń Twojej Firmy, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie…

… to znalazłeś!

Firma Ogólnobudowlana „KWW-REMART” na rynku budowlanym istnieje od kilkunastu lat. Na początku naszej działalności postanowiliśmy „Przede wszystkim na jakość”, tej dewizy przestrzegamy po dziś dzień. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców, którzy remontują-budują z nami od lat.  Firma zatrudnia profesjonalistów z minimum pięcio-letnim stażem.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej nietypowych i oryginalnych pomysłów. Każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne i wykonywane z należytą starannością. Jesteśmy przygotowani na wykończenie stanu surowego budynku, jak również wykonujemy całą aranżację wnętrz według projektu architektonicznego oraz dowolnej aranżacji inwestora. Wykonujemy wszystkie prace modernizacyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Długi czas istnienia na rynku sprawił, że Nasza firma zdobyła doświadczenie niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów. Naszym atutem przy realizacji zleceń jest przede wszystkim profesjonalizm, termin, odpowiedni sprzęt, środki transportowe i przeszkoleni pracownicy, stosujący nowoczesne technologie.

Zapraszamy do Współpracy…

Remigiusz Zagrodnik

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail


Facebook